L117DBFRBA25P jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
3M
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
3M
W magazynie: 364
Arkusz danych
W magazynie: 67
W magazynie: 69
W magazynie: 13
W magazynie: 38
W magazynie: 0
W magazynie: 935
W magazynie: 199
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
L117DBFRBA25P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L117DBFRBA25P
Numer produktu DigiKey
L117DBFRBA25P-ND
Producent
Numer produktu producenta
L117DBFRBA25P
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS IDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
L117DBFRBA25P Modele
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
3A
Styl złącza
Funkcje
Przepust, wcięcia uziemiające, odciążka
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Napięcie znamionowe
250V
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Liczba rzędów
2
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Typ mocowania
Przekrój przewodu
26 AWG
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Materiał styku
Mosiądz
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 105°C