FCE17B25PC2EB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
EDAC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
EDAC Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
25 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FCE17B25PC2EB
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
FCE17B25PC2EB
Numer produktu DigiKey
FCE17B25PC2EB-ND
Producent
Numer produktu producenta
FCE17B25PC2EB
Opis
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
FCE17B25PC2EB Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto
Opakowanie
Skrzynka
Grubość wykończenia styku
15,0µin (0,38µm)
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Rozstaw osadzeń
0,590" (14,99mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Filtr, wcięcia uziemiające, wsporniki montażowe
Liczba rzędów
2
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny, szklane wypełnienie
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 B
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-40°C - 85°C