17EBH044PAM010
Numer produktu DigiKey
664-17EBH044PAM010-ND
Producent
Numer produktu producenta
17EBH044PAM010
Opis
CONN D-SUB HD PLG 44POS R/A SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
44 pozycja D-Sub, o wysokiej gęstości Wtyczka, wtyki męskie złącze
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Opakowanie
Taca
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
3A
Styl złącza
Rozstaw osadzeń
0,350" (8,89mm)
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Blokada płytki, wcięcia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
125V
Liczba rzędów
3
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Forma styku
Tłoczone
Rozmiar obudowy, układ złącza
3 (DB, B) - duża gęstość
Materiał dielektryczny
Poliamid (PA), nylon, szklane wypełnienie
Typ styku
Sygnał
Materiał styku
Stop miedzi
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Temperatura robocza
-55°C - 105°C