YO0421500000G
YO0421500000G
YO0421500000G
Numer produktu DigiKey
609-3920-ND
Producent
Numer produktu producenta
YO0421500000G
Opis
TERM BLK 4P SIDE ENT 3.81MM PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Poziome z płytką 0,150" (3,81mm) Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
YO0421500000G Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Pozycje na poziom
4
Materiał styku - powłoka
Stop miedzi - cynowany
Raster
0,150" (3,81mm)
Materiał uchwytu - powłoka
Stop cynku - niklowany
Orientacja powierzchni współpracującej
Poziome z płytką
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Prąd
10 A
Moment obrotowy - wkręta
0,2Nm (1,7lb-in)
Napięcie
300 V