YK6041623000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
On Shore Technology Inc.
Ilustracja dla YK6041623000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
YK6041623000G
Numer produktu DigiKey
YK6041623000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
YK6041623000G
Opis
CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.394"
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 obwody 0,394" (10,00mm) Blokada bariery Złącze Wkręty z płytą niewypadającą
Kategoria
Zakończenie górne
Wkręty z płytą niewypadającą
Producent
Amphenol Anytek
Zakończenia dolne
Wtyk PC
Seria
Typ cylindra
2 ściany (podwójne)
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Pokrywa
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ kostki zaciskowej
Blokada bariery
Materiał wkręta zacisku
Stal
Liczba obwodów
16
Wykończenie wkręta zacisku
Cynk
Liczba wejść przewodów
16
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Raster
0,394" (10,00mm)
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba rzędów
1
Materiał -izolacja
Termoplastyczny
Prąd znamionowy (A)
20A
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Napięcie znamionowe
300V