YK6010423000G
YK6010423000G
YK6010423000G
Numer produktu DigiKey
YK6010423000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
YK6010423000G
Opis
CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.394"
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 obwody 0,394" (10,00mm) Blokada bariery Złącze Wkręty z płytą niewypadającą
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
YK6010423000G Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Zakończenie górne
Wkręty z płytą niewypadającą
Producent
Amphenol Anytek
Zakończenia dolne
Wtyk PC
Seria
Typ cylindra
2 ściany (podwójne)
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Pokrywa
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ kostki zaciskowej
Blokada bariery
Materiał wkręta zacisku
Stal
Liczba obwodów
4
Wykończenie wkręta zacisku
Cynk
Liczba wejść przewodów
4
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Raster
0,394" (10,00mm)
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba rzędów
1
Materiał -izolacja
Termoplastyczny
Prąd znamionowy (A)
20A
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Napięcie znamionowe
300V