YK4410303000G
YK4410303000G
YK4410303000G
Numer produktu DigiKey
YK4410303000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
YK4410303000G
Opis
CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.374"
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 obwody 0,374" (9,50mm) Blokada bariery Złącze Wkręty z płytą niewypadającą
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
YK4410303000G Modele
Kategoria
Przekrój przewodu
10-22 AWG
Producent
Amphenol Anytek
Zakończenie górne
Wkręty z płytą niewypadającą
Seria
Zakończenia dolne
Wtyk PC
Opakowanie
Zbiorcze
Typ cylindra
3 ściany (Tri)
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ kostki zaciskowej
Blokada bariery
Materiał wkręta zacisku
Stal
Liczba obwodów
3
Wykończenie wkręta zacisku
Cynk
Liczba wejść przewodów
3
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Raster
0,374" (9,50mm)
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba rzędów
1
Materiał -izolacja
Termoplastyczny
Prąd znamionowy (A)
30A
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Napięcie znamionowe
300V