YK3310203000G
Numer produktu DigiKey
YK3310203000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
YK3310203000G
Opis
CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.325"
Szczegółowy opis
2 obwody 0,325" (8,26mm) Blokada bariery Złącze Wkręty z płytą niewypadającą
Modele EDA/CAD
YK3310203000G Modele
Kategoria
Przekrój przewodu
12-22 AWG
Typ cylindra
3 ściany (Tri)
Liczba obwodów
2
Liczba wejść przewodów
2
Raster
0,325" (8,26mm)
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Prąd znamionowy (A)
20A
Napięcie znamionowe
300V