YK3050213000G
Numer produktu DigiKey
1818-YK3050213000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
YK3050213000G
Opis
BARRIER TERMINAL BLOCKS 2POS, PI
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 obwody 0,300" (7,62mm) Blokada bariery Złącze Wkręty z płytą niewypadającą
Kategoria
Zakończenie górne
Wkręty z płytą niewypadającą
Producent
Amphenol Anytek
Zakończenia dolne
Lutowane oczka
Seria
Typ cylindra
2 ściany (podwójne)
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Pokrywa, kołnierz
Status części
Aktywny
Kolor
Czarne
Typ kostki zaciskowej
Blokada bariery
Materiał wkręta zacisku
Stal
Liczba obwodów
2
Wykończenie wkręta zacisku
Cynk
Liczba wejść przewodów
2
Typ mocowania
Korpus, panel
Raster
0,300" (7,62mm)
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba rzędów
1
Materiał -izolacja
Termoplastyczny
Prąd znamionowy (A)
15A
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Napięcie znamionowe
300V