VY1301600000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Conta-Clip, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
On Shore Technology Inc.
On Shore Technology Inc.
Ilustracja dla VY1301600000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VY1301600000G
Numer produktu DigiKey
VY1301600000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
VY1301600000G
Opis
TERM BLOCK 13POS 45DEG 5MM PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
13 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Kąt 45° (135°) względem płytki 0,197" (5,00mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Zakończenie przewodu
Wkręt - sprężyna piórowa, osłona przewodu
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Niebieskie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Pozycje na poziom
13
Materiał uchwytu - powłoka
Stal, nierdzewna
Raster
0,197" (5,00mm)
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Orientacja powierzchni współpracującej
Kąt 45° (135°) względem płytki
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Prąd
15 A
Gwint wkręta
M2,6
Napięcie
300 V