VP0265840000G
VP0265840000G
VP0265840000G
Numer produktu DigiKey
1818-VP0265840000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
VP0265840000G
Opis
PCB TERMINAL BLOCKS RISING CLAMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Poziome z płytką 0,400" (10,16mm) Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VP0265840000G Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Szare
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Pozycje na poziom
2
Materiał styku - powłoka
Miedź - cynowana
Raster
0,400" (10,16mm)
Materiał uchwytu - powłoka
Stal - cynkowana
Orientacja powierzchni współpracującej
Poziome z płytką
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Prąd
65 A
Moment obrotowy - wkręta
2,15Nm (19lb-in)
Napięcie
300 V