Ilustracja dla VM2255530000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VM2255530000G
Numer produktu DigiKey
VM2255530000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
VM2255530000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 22POS 5.08MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,200" (5,08mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-22 AWG
Producent
Amphenol Anytek
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,34-2,5mm²
Seria
Kolor
Zielone
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Funkcje
Wzbudzona dźwignia, kołnierz połączeniowy, zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Liczba pozycji
22
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
22
Rozmiar wkręta
M2,5
Liczba poziomów
1
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość zdejmowania izolacji
6-7mm
Wejście przewodu wtyczki
180°
Materiał styku
Miedź
Styl zakończenia
Wkręt - zacisk ciśnieniowy
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Wysokość izolacji
0,587" (14,91mm)
Prąd - UL
20 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V