Ilustracja dla VM2055520000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VM2055520000G
Numer produktu DigiKey
VM2055520000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
VM2055520000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 20POS 5.08MM
Szczegółowy opis
20 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,200" (5,08mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kolor
Zielone
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość zdejmowania izolacji
8-9mm
Wysokość izolacji
0,591" (15,00mm)
Prąd - UL
20 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V