Ilustracja dla VM1655820000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VM1655820000G
Numer produktu DigiKey
VM1655820000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
VM1655820000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM
Szczegółowy opis
16 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,200" (5,08mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kolor
Szare
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość zdejmowania izolacji
8-9mm
Wysokość izolacji
0,591" (15,00mm)
Prąd - UL
20 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V