Ilustracja dla VM09A5030000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VM09A5030000G
Numer produktu DigiKey
VM09A5030000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
VM09A5030000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 9POS 7.50MM
Szczegółowy opis
9 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,295" (7,50mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,34-2,5mm²
Seria
Kolor
Czarne
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
9
Pozycje na poziom
9
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Raster
0,295" (7,50mm)
Długość zdejmowania izolacji
6-7mm
Materiał styku
Miedź
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Wysokość izolacji
0,587" (14,91mm)
Prąd - UL
20 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V