VM0855520000G
Numer produktu DigiKey
609-4237-ND
Producent
Numer produktu producenta
VM0855520000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM
Szczegółowy opis
8 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,200" (5,08mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
1-2,5mm²
Seria
Kolor
Zielone
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
8
Pozycje na poziom
8
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość zdejmowania izolacji
6-7mm
Materiał styku
Stop miedzi
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Wysokość izolacji
1,083" (27,51mm)
Prąd - UL
10 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V