Ilustracja dla VM0255520000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VM0255520000G
Numer produktu DigiKey
VM0255520000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
VM0255520000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 2POS 5.08MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,200" (5,08mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-22 AWG
Producent
Amphenol Anytek
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,34-2,5mm²
Seria
Kolor
Zielone
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Funkcje
Wzbudzona dźwignia, kołnierz połączeniowy, zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Liczba pozycji
2
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
2
Rozmiar wkręta
M2,5
Liczba poziomów
1
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość zdejmowania izolacji
8-9mm
Wejście przewodu wtyczki
180°
Materiał styku
Miedź
Styl zakończenia
Wkręt - zacisk ciśnieniowy
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Wysokość izolacji
0,591" (15,00mm)
Prąd - UL
20 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V