VK0372500000G
Numer produktu DigiKey
609-4270-ND
Producent
Numer produktu producenta
VK0372500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 3POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) 45° Otwór przelotowy
Kategoria
Prąd - UL
15 A
Producent
Amphenol Anytek
Napięcie - UL
300 V
Seria
Kolor
Zielone
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Funkcje
Dioda LED, kołnierz połączeniowy
Liczba pozycji
3
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
3
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,161" (4,10mm)
Orientacja listwy
45°
Wysokość izolacji
0,571" (14,50mm)