VJ0561530000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Assmann WSW Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
On Shore Technology Inc.
On Shore Technology Inc.
Ilustracja dla VJ0561530000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0561530000G
Numer produktu DigiKey
VJ0561530000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
VJ0561530000G
Opis
TERM BLK 5POS TOP ENT 7.62MM PCB
Szczegółowy opis
5 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Pionowy z płytą 0,300" (7,62mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Pozycje na poziom
5
Materiał uchwytu - powłoka
Stal - niklowana
Raster
0,300" (7,62mm)
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Orientacja powierzchni współpracującej
Pionowy z płytą
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Prąd
20 A
Gwint wkręta
M3
Napięcie
300 V
Bazowy numer produktu
Przekrój przewodu
12-30 AWG
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (4)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
VJ0561500000GAmphenol Anytek0VJ0561500000G-ND3,08543 złOdpowiednik parametryczny
A-TB762-VJ05VAssmann WSW Components0A-TB762-VJ05V-ND4,13079 złOdpowiednik parametryczny