VJ0401500000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 0
Arkusz danych
Assmann WSW Components
On Shore Technology Inc.
Ilustracja dla VJ0401500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0401500000G
Numer produktu DigiKey
VJ0401500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
VJ0401500000G
Opis
TERM BLK 4POS TOP ENTRY 5MM PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Pionowy z płytą 0,197" (5,00mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Pozycje na poziom
4
Materiał uchwytu - powłoka
Stal - niklowana
Raster
0,197" (5,00mm)
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Orientacja powierzchni współpracującej
Pionowy z płytą
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Prąd
20 A
Gwint wkręta
M3
Napięcie
300 V
Bazowy numer produktu
Przekrój przewodu
12-30 AWG
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (4)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
VJ0401530000GAmphenol Anytek0VJ0401530000G-ND2,25380 złOdpowiednik parametryczny
282862-4TE Connectivity AMP Connectors0A139191-ND6,67338 złOdpowiednik parametryczny
A-TB500-VJ04VAssmann WSW Components0A-TB500-VJ04V-ND3,08012 złOdpowiednik parametryczny