VJ0301520000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Phoenix Contact
W magazynie: 230
Arkusz danych
Phoenix Contact
W magazynie: 150
W magazynie: 0
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 538
Assmann WSW Components
PTR Hartmann
W magazynie: 198
On Shore Technology Inc.
On Shore Technology Inc.
Ilustracja dla VJ0301520000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0301520000G
Numer produktu DigiKey
VJ0301520000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
VJ0301520000G
Opis
TERM BLK 3POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Poziome z płytką 0,197" (5,00mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Pozycje na poziom
3
Materiał uchwytu - powłoka
Stal - niklowana
Raster
0,197" (5,00mm)
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Orientacja powierzchni współpracującej
Poziome z płytką
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Prąd
20 A
Gwint wkręta
M3
Napięcie
300 V