VJ0201500000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Würth Elektronik
W magazynie: 356
Arkusz danych
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 0
Ilustracja dla VJ0201500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ0201500000G
Numer produktu DigiKey
VJ0201500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
VJ0201500000G
Opis
TERM BLK 2POS TOP ENTRY 5MM PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Pionowy z płytą 0,197" (5,00mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Pozycje na poziom
2
Materiał uchwytu - powłoka
Stal - niklowana
Raster
0,197" (5,00mm)
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Orientacja powierzchni współpracującej
Pionowy z płytą
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Prąd
20 A
Gwint wkręta
M3
Napięcie
300 V