VI1421530000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Assmann WSW Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
On Shore Technology Inc.
Ilustracja dla VI1421530000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VI1421530000G
Numer produktu DigiKey
VI1421530000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
VI1421530000G
Opis
TERM BLK 14P TOP ENT 5.08MM PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
14 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Pionowy z płytą 0,200" (5,08mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Pozycje na poziom
14
Materiał uchwytu - powłoka
Stal - niklowana
Raster
0,200" (5,08mm)
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Orientacja powierzchni współpracującej
Pionowy z płytą
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Prąd
16 A
Gwint wkręta
M3
Napięcie
300 V
Bazowy numer produktu
Przekrój przewodu
12-28 AWG
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (3)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
VI1421500000GAmphenol Anytek0VI1421500000G-ND8,15097 złOdpowiednik parametryczny
A-TB508-VI14VAssmann WSW Components0A-TB508-VI14V-ND8,47723 złOdpowiednik parametryczny