VI1121520000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Assmann WSW Components
W magazynie: 0
Arkusz danych
On Shore Technology Inc.
On Shore Technology Inc.
Ilustracja dla VI1121520000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VI1121520000G
Numer produktu DigiKey
VI1121520000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
VI1121520000G
Opis
TERM BLK 11P SIDE ENT 5.08MM PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Poziome z płytką 0,200" (5,08mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Pozycje na poziom
11
Materiał uchwytu - powłoka
Stal - niklowana
Raster
0,200" (5,08mm)
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Orientacja powierzchni współpracującej
Poziome z płytką
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Prąd
16 A
Gwint wkręta
M3
Napięcie
300 V
Bazowy numer produktu
Przekrój przewodu
12-28 AWG
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (4)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
VI1121550000GAmphenol Anytek0VI1121550000G-ND4,41811 złOdpowiednik parametryczny
A-TB508-VI11HAssmann WSW Components0A-TB508-VI11H-ND6,58765 złOdpowiednik parametryczny