Ilustracja dla V81151500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V81151500000G
Numer produktu DigiKey
V81151500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
V81151500000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, wtyki męskie 0,200" (5,08mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Napięcie - UL
300 V
Producent
Amphenol Anytek
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-24 AWG
Seria
Kolor
Zielone
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Wtyczka, wtyki męskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
11
Rozmiar wkręta
M3
Pozycje na poziom
11
Moment obrotowy - wkręta
0,45Nm (4,0lb-in)
Liczba poziomów
1
Długość zdejmowania izolacji
7-8mm
Raster
0,200" (5,08mm)
Materiał styku
Miedź
Wejście przewodu wtyczki
180°
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Styl zakończenia
Wkręt - sprężyna piórowa, osłona przewodu
Wysokość izolacji
0,591" (15,00mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Bazowy numer produktu
Prąd - UL
20 A