Ilustracja dla V81051520000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V81051520000G
Numer produktu DigiKey
V81051520000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
V81051520000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, wtyki męskie 0,200" (5,08mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Napięcie - UL
300 V
Producent
Amphenol Anytek
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-24 AWG
Seria
Kolor
Zielone
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Dioda LED, kołnierz połączeniowy
Liczba pozycji
10
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
10
Rozmiar wkręta
M3
Liczba poziomów
1
Moment obrotowy - wkręta
0,45Nm (4,0lb-in)
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość zdejmowania izolacji
7-8mm
Wejście przewodu wtyczki
180°
Materiał styku
Miedź
Styl zakończenia
Wkręt - sprężyna piórowa, osłona przewodu
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Wysokość izolacji
0,591" (15,00mm)
Prąd - UL
20 A