Ilustracja dla V80351520000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V80351520000G
Numer produktu DigiKey
V80351520000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
V80351520000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, wtyki męskie 0,200" (5,08mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Napięcie - UL
300 V
Producent
Amphenol Anytek
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-24 AWG
Seria
Kolor
Zielone
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Wtyczka, wtyki męskie
Funkcje
Dioda LED, kołnierz połączeniowy
Liczba pozycji
3
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
3
Rozmiar wkręta
M3
Liczba poziomów
1
Moment obrotowy - wkręta
0,45Nm (4,0lb-in)
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość zdejmowania izolacji
7-8mm
Wejście przewodu wtyczki
180°
Materiał styku
Miedź
Styl zakończenia
Wkręt - sprężyna piórowa, osłona przewodu
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Wysokość izolacji
0,591" (15,00mm)
Prąd - UL
20 A