Ilustracja dla V52151530000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V52151530000G
Numer produktu DigiKey
V52151530000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
V52151530000G
Opis
TERM BLOCK RCPT 21POS 5.08MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
21 Pozycyjna kostka zaciskowa Gniazdo, wtyki męskie 0,200" (5,08mm) Szyna DIN
Kategoria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-30 AWG
Producent
Amphenol Anytek
Kolor
Zielone
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Opakowanie
Zbiorcze
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Status części
Aktywny
Funkcje
Dioda LED, kołnierz połączeniowy
Typ
Gniazdo, wtyki męskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
21
Rozmiar wkręta
M3
Pozycje na poziom
21
Moment obrotowy - wkręta
0,5Nm (4,4lb-in)
Liczba poziomów
1
Długość zdejmowania izolacji
6-7mm
Raster
0,200" (5,08mm)
Materiał styku
Mosiądz
Styl zakończenia
Wkręt - sprężyna piórowa, osłona przewodu
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Typ mocowania
Szyna DIN
Wysokość izolacji
0,709" (18,00mm)
Prąd - UL
12 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V