Ilustracja dla V51851520000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V51851520000G
Numer produktu DigiKey
V51851520000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
V51851520000G
Opis
TERM BLOCK RCPT 18POS 5.08MM
Szczegółowy opis
18 Pozycyjna kostka zaciskowa Gniazdo, wtyki męskie 0,200" (5,08mm) Szyna DIN
Kategoria
Napięcie - UL
300 V
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-30 AWG
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
18
Rozmiar wkręta
M3
Pozycje na poziom
18
Moment obrotowy - wkręta
0,5Nm (4,4lb-in)
Długość zdejmowania izolacji
6-7mm
Raster
0,200" (5,08mm)
Wysokość izolacji
0,709" (18,00mm)
Prąd - UL
12 A