Ilustracja dla V50531530000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
V50531530000G
Numer produktu DigiKey
V50531530000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
V50531530000G
Opis
TERM BLOCK RCPT 5POS 3.81MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
5 Pozycyjna kostka zaciskowa Gniazdo, wtyki męskie 0,150" (3,81mm) Szyna DIN
Kategoria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
14-28 AWG
Producent
Amphenol Anytek
Kolor
Zielone
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Opakowanie
Zbiorcze
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Status części
Aktywny
Funkcje
Dioda LED, kołnierz połączeniowy
Typ
Gniazdo, wtyki męskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
5
Rozmiar wkręta
M2
Pozycje na poziom
5
Moment obrotowy - wkręta
0,245Nm (2,17lb-in)
Liczba poziomów
1
Długość zdejmowania izolacji
6mm
Raster
0,150" (3,81mm)
Materiał styku
Mosiądz
Styl zakończenia
Wkręt - sprężyna piórowa, osłona przewodu
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Typ mocowania
Szyna DIN
Wysokość izolacji
0,524" (13,30mm)
Prąd - UL
8 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V