Ilustracja dla TS13015A0000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TS13015A0000G
Numer produktu DigiKey
TS13015A0000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
TS13015A0000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 13POS 7.62MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
13 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,300" (7,62mm) 90° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-24 AWG
Producent
Amphenol Anytek
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,2-2,5mm²
Seria
Kolor
Zielone
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Funkcje
Zatrzaski mocujące (po stronie przewodu)
Liczba pozycji
13
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
13
Rozmiar wkręta
M3
Liczba poziomów
1
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Raster
0,300" (7,62mm)
Długość zdejmowania izolacji
6-7mm
Wejście przewodu wtyczki
90°
Materiał styku
Brąz fosforowy
Styl zakończenia
Wkręt - sprężyna piórowa, osłona przewodu
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Wysokość izolacji
1,024" (26,01mm)
Prąd - UL
15 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V