Ilustracja dla TJ1971500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TJ1971500000G
Numer produktu DigiKey
TJ1971500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
TJ1971500000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 19POS 5MM
Szczegółowy opis
19 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,197" (5,00mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Napięcie - UL
300 V
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,34-2,5mm²
Kolor
Zielone
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Funkcje
Zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Raster
0,197" (5,00mm)
Moment obrotowy - wkręta
0,56Nm (5,0lb-in)
Termoplastyczny
Prąd - IEC
20A
Wysokość izolacji
0,594" (15,09mm)
Napięcie - IEC
300 V
Bazowy numer produktu
Prąd - UL
20 A