Ilustracja dla TJ1811530000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TJ1811530000G
Numer produktu DigiKey
TJ1811530000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
TJ1811530000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 18POS 3.50MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
18 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,138" (3,50mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Napięcie - UL
300 V
Producent
Amphenol Anytek
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
16-26 AWG
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,5-1,5mm²
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
18
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
18
Rozmiar wkręta
M2
Liczba poziomów
1
Moment obrotowy - wkręta
0,23Nm (2,0lb-in)
Raster
0,138" (3,50mm)
Długość zdejmowania izolacji
6-7mm
Wejście przewodu wtyczki
180°
Materiał styku
Stop miedzi
Styl zakończenia
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Wysokość izolacji
0,437" (11,10mm)
Prąd - UL
10 A