Ilustracja dla TJ1301800000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TJ1301800000G
Numer produktu DigiKey
TJ1301800000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
TJ1301800000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 13POS 7.62MM
Szczegółowy opis
13 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,300" (7,62mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Napięcie - UL
300 V
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-24 AWG
Seria
Kolor
Szare
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Wtyczka, gniazda żeńskie
Funkcje
Zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Liczba pozycji
13
Pozycje na poziom
13
Rozmiar wkręta
M3
Moment obrotowy - wkręta
0,56Nm (5,0lb-in)
Raster
0,300" (7,62mm)
Długość zdejmowania izolacji
7-8mm
Materiał styku
Miedź
Styl zakończenia
Wkręt
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Wysokość izolacji
0,594" (15,09mm)
Prąd - UL
20 A