Ilustracja dla TJ1251530000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TJ1251530000G
Numer produktu DigiKey
TJ1251530000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
TJ1251530000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 12POS 5.08MM
Szczegółowy opis
12 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,200" (5,08mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Napięcie - UL
300 V
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-24 AWG
Seria
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
0,34-2,5mm²
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
12
Funkcje
Zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Pozycje na poziom
12
Rozmiar wkręta
M3
Raster
0,200" (5,08mm)
Moment obrotowy - wkręta
0,56Nm (5,0lb-in)
Długość zdejmowania izolacji
7-8mm
Styl zakończenia
Wkręt
Materiał styku
Miedź
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Prąd - IEC
20A
Wysokość izolacji
0,594" (15,09mm)
Napięcie - IEC
300 V
Bazowy numer produktu
Prąd - UL
20 A