TJ1051530000G
TJ1051530000G
TJ1051530000G
Numer produktu DigiKey
609-4220-ND
Producent
Numer produktu producenta
TJ1051530000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 10POS 5.08MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,200" (5,08mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-24 AWG
Producent
Amphenol Anytek
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
1-2,5mm²
Seria
Kolor
Zielone
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Funkcje
Zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Liczba pozycji
10
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
10
Rozmiar wkręta
M3
Liczba poziomów
1
Moment obrotowy - wkręta
0,56Nm (5,0lb-in)
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość zdejmowania izolacji
7-8mm
Wejście przewodu wtyczki
180°
Materiał styku
Stop miedzi
Styl zakończenia
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Wysokość izolacji
0,594" (15,09mm)
Prąd - UL
12 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V