TJ0671500000G
TJ0671500000G
TJ0671500000G
Numer produktu DigiKey
609-4182-ND
Producent
Numer produktu producenta
TJ0671500000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 6POS 5MM
Szczegółowy opis
6 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,197" (5,00mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Kategoria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-24 AWG
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
1-2,5mm²
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Wtyczka, gniazda żeńskie
Funkcje
Zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Liczba pozycji
6
Pozycje na poziom
6
Rozmiar wkręta
M3
Moment obrotowy - wkręta
0,56Nm (5,0lb-in)
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość zdejmowania izolacji
7-8mm
Wysokość izolacji
0,594" (15,09mm)
Prąd - UL
12 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V