TJ0351520000G
Numer produktu DigiKey
609-4222-ND
Producent
Numer produktu producenta
TJ0351520000G
Opis
TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjna kostka zaciskowa Wtyczka, gniazda żeńskie 0,200" (5,08mm) 180° Swobodnie zwisające (liniowe)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TJ0351520000G Modele
Kategoria
Przekrój przewodu lub zakres - AWG
12-24 AWG
Producent
Amphenol Anytek
Przekrój przewodu lub zakres - mm²
1-2,5mm²
Seria
Kolor
Zielone
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Wtyczka, gniazda żeńskie
Funkcje
Wzbudzona dźwignia, kołnierz połączeniowy, zatrzaski mocujące (po stronie bez przewodów)
Liczba pozycji
3
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
3
Rozmiar wkręta
M3
Liczba poziomów
1
Moment obrotowy - wkręta
0,56Nm (5,0lb-in)
Raster
0,200" (5,08mm)
Długość zdejmowania izolacji
7-8mm
Wejście przewodu wtyczki
180°
Materiał styku
Stop miedzi
Styl zakończenia
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Wysokość izolacji
0,594" (15,09mm)
Prąd - UL
12 A
Bazowy numer produktu
Napięcie - UL
300 V