Ilustracja dla OQ2070500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OQ2070500000G
Numer produktu DigiKey
OQ2070500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
OQ2070500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 20POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (2 strony) 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Prąd - UL
20 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (2 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
20
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
20
Materiał styku
Miedź
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)