Ilustracja dla OQ1971500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OQ1971500000G
Numer produktu DigiKey
OQ1971500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
OQ1971500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 19POS 5MM
Szczegółowy opis
19 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Prąd - UL
20 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
19
Pozycje na poziom
19
Materiał styku
Stop miedzi
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)