Ilustracja dla OQ1771500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OQ1771500000G
Numer produktu DigiKey
OQ1771500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
OQ1771500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 17POS 5MM
Szczegółowy opis
17 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - UL
12 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
17
Pozycje na poziom
17
Materiał styku
Stop miedzi
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)