Ilustracja dla OQ1575500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OQ1575500000G
Numer produktu DigiKey
OQ1575500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
OQ1575500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 15POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Kategoria
Prąd - UL
20 A
Producent
Amphenol Anytek
Napięcie - UL
300 V
Seria
Kolor
Zielone
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Status części
Aktywny
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Funkcje
Dioda LED, kołnierz połączeniowy
Liczba pozycji
15
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
15
Materiał styku
Miedź
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)