Ilustracja dla OQ1371500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OQ1371500000G
Numer produktu DigiKey
OQ1371500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
OQ1371500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 13POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
13 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Prąd - UL
20 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
13
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
13
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)