OQ1271500000G nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Phoenix Contact
W magazynie: 0
Arkusz danych
12 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OQ1271500000G
OQ1271500000G
OQ1271500000G
Numer produktu DigiKey
609-3861-ND
Producent
Numer produktu producenta
OQ1271500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 12POS 5MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - UL
12 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
12
Pozycje na poziom
12
Materiał styku
Stop miedzi
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)