Ilustracja dla OQ1175500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OQ1175500000G
Numer produktu DigiKey
OQ1175500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
OQ1175500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 11POS 5MM
Szczegółowy opis
11 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Kategoria
Prąd - UL
20 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Funkcje
Dioda LED, kołnierz połączeniowy
Liczba pozycji
11
Pozycje na poziom
11
Materiał styku
Miedź
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)