OQ0870500000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 199
Arkusz danych
Similar
Phoenix Contact
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 0
W magazynie: 15
W magazynie: 50
On Shore Technology Inc.
8 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (2 strony) 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OQ0870500000G
Numer produktu DigiKey
609-4255-ND
Producent
Numer produktu producenta
OQ0870500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 8POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Prąd - UL
12 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (2 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
8
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
8
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Orientacja listwy
Pionowe
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)