Ilustracja dla OQ0775500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OQ0775500000G
Numer produktu DigiKey
OQ0775500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
OQ0775500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 7POS 5MM
Szczegółowy opis
7 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Kategoria
Prąd - UL
20 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Funkcje
Dioda LED, kołnierz połączeniowy
Liczba pozycji
7
Pozycje na poziom
7
Materiał styku
Miedź
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)