OQ0771500000G
Numer produktu DigiKey
609-3857-ND
Producent
Numer produktu producenta
OQ0771500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 7POS 5MM
Szczegółowy opis
7 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - UL
12 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
7
Pozycje na poziom
7
Materiał styku
Stop miedzi
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)