OQ0471500000G
OQ0471500000G
OQ0471500000G
Numer produktu DigiKey
609-3854-ND
Producent
Numer produktu producenta
OQ0471500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 4POS 5MM
Szczegółowy opis
4 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) Pionowe Otwór przelotowy
Prąd - UL
12 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Liczba pozycji
4
Pozycje na poziom
4
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,157" (4,00mm)
Wysokość izolacji
0,472" (12,00mm)