Ilustracja dla OQ03B1500000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
OQ03B1500000G
Numer produktu DigiKey
OQ03B1500000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
OQ03B1500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 3POS 2.50MM
Szczegółowy opis
3 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,098" (2,50mm) Pionowe Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - UL
4 A
Seria
Napięcie - UL
150 V
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba pozycji
3
Pozycje na poziom
3
Materiał styku
Miedź
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Raster
0,098" (2,50mm)
Długość tylnej części styku
0,138" (3,50mm)
Wysokość izolacji
0,398" (10,11mm)